Yeni PlayStation ve Xbox için Cyberpunk 2077 güncellemesi 2022’ye ertelendi

Geliştirici CD Projekt RED’in Twitter’dan bildirdiğine göre, Xbox Series X ve PlayStation 5 için büyük Cyberpunk 2077 oyun güncellemesi 2022’ye ertelendi .

Cyberpunk 2077 , oyun Aralık 2020’de piyasaya çıktığında birçok sorunla karşı karşıya kaldı. Oyunda teknik aksaklıklar vardı, bu da oyunun kekelenmesine ve reklamlardakinden daha az iyi görünmesine neden oluyordu. Oyunculardan bir şikayet yağmuruna yol açtı, ardından oyun PlayStation oyun mağazasından kaldırıldı. Binlerce kişi parasını geri istedi .

2021’in başlarında, CD Projekt RED, oyunun piyasaya sürüldüğü durum için özür diledi. Stüdyo daha sonra 2021’in sonunda yeni konsolların yeteneklerini tam olarak kullanacak bir güncelleme yayınlayacağına söz verdi. Bu söz Eylül ayında yinelendi.

Geliştirici şimdi Cyberpunk 2077’nin ” 2022’nin ilk çeyreğine” ertelendiğini yazıyor . Belirli bir tarih açıklanmadı ve güncellemenin ilerlemesi ve kesin içeriği hakkında ayrıntılar da yok.

Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülmesinden sonra , CD Projekt RED, oyunun oynanabilirliğini ve teknik kararlılığını iyileştirmesi gereken birçok güncelleme yayınladı. Oyun, bu yılın Haziran ayından bu yana PlayStation Store’da geri döndü .

Cyberpunk 2077 için yapılan iyileştirmelerin yanı sıra The Witcher III’ü PlayStation 5 ve Xbox Series X’te daha oynanabilir ve daha güzel hale getirecek bir güncelleme de gelecek . O iyileştirme de 2022’ye ertelendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.